Дата: 27 березня 2023 о 20:58, Оновлено 27 березня 2023 о 21:34

Волонтерство Сарненської гімназії №3

Із початком  повномасштабної війни багато людей опинилися у скрутній ситуації. Окрім допомоги держави, на поміч  прийшли волонтери. Відтак сотні тисяч людей приєдналися до волонтерського руху. І Сарненська гімназія №3 не є винятком.

З перших днів війни педагогічний колектив разом із батьками постійно через волонтерів передають у зону бойових дій продукти харчування, засоби гігієни, теплий одяг, білизну, шкарпетки та речі першої необхідності для військових. Не забувають і про смаколики, а учні намагаються зігріти солдата малюнками та словами вдячності і теплими побажаннями у своїх листах.  Педагоги власноруч виготовляють патріотичні браслетики, які несуть у собі тепло щирих сердець, позитивну енергію та виконують місію оберегів для воїнів.

Спільно з жителями мікрорайону працівники плели маскувальні сітки і передали понад 1000 метрів готових на передову.

Завдяки небайдужим жителям міста у навчальному закладі було встановлено більше 10 морозильних камер, у яких зберігалися заморожені напівфарикати для переселенців та військових, котрі виробляли вчителі гімназії та інших навчальних закладів Сарненської ТГ.

З турботою і любов’ю педагоги виготовляють сухі борщі, які стали улюбленою стравою на першій лінії фронту. Загалом було відправлено близько 1000 пакетів.  Наш борщ відрізняється від інших, тому постійно отримуємо замовлення і відеоповідомлення зі словами вдячності від наших захисників.

Із настанням холодів у гімназії було оголошено акцію «Зігрій солдата», до якої долучилися усі: від найменшого, до найстаршого. Спільними зусиллями було виготовлено велику кількість окопних свічок, сплетено власноруч багато пар шкарпеток, зібрано кошти на придбання генератора та «буржуйок».

Працівники закладу постійно доєднуються до збору коштів на купівлю та ремонт автомобілів для військових.

Під час святкування Різдва гімназисти також не відпочивали, а прославляючи колядкою народження Ісусика, зібрали та передали чималу суму гривень солдатам на їх потреби.

Об’єднавши зусилля, сумлінно працюючи та виконуючи свій громадянський обов’язок, ми досягнемо спільної мети – Перемоги над ворогом!