Новини проекту
Робота порталу
Передплатники отримують призи! Новорічний розіграш!
Вітаємо з Новорічними та Різдвяними святами!
Місяць цифрової грамотності
Дні відкритих дверей в TUMO Kyiv
Вітаємо з Днем працівника освіти!
Всеукраїнський конкурс з кібербезпеки «Кіберніндзя»
Вітаємо з Днем знань!
Передплачуйте та вигравайте!
Вітаємо з 30-річчям незалежності України
ЗНИЖКИ на Розширений пакет послуг
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 284 людини
    
Сьогодні до електронних журналів виставлено
150 відміток. Вчора - 328.
Новини

Офіційне найменування:
Сарненська гімназія №3 Сарненської міської ради
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
м. Сарни
Адреса:
невідомо
Телефони:
не вказані
E-mail:
не вказано

Сарненська гімназія №3 з 01.04.2022 р. розпочинає прийом документів на зарахування учнів до 1 класу на 2022 - 2023 н.р.

РОЗКЛАД УРОКІВ

                                                                                                                                      ПОГОДЖЕНО

                                                                                                                                      2021-2022 н.р

          ЗАТВЕРДЖЕНО                                                                                               . Голова ПК:   

           2021-2022 н.р                                                                                               __________ХИЖНЮК В.І.

            Директор:                                                                                                             

_______ТКАЧУК Н.В.                                                                                                                                                                                                                                                                           

2022

понеділок

1

08:15 – 09:00

УКР. МОВА

МАТЕМ.

 

ІСТОРІЯ

 

 

 

ФІЗКУЛЬТУРА

АНГЛ.

2

09:10 – 09:55

МАТЕМ.

УКР. МОВА

 

УКР.ЛІТ

 

 

 

АНГЛ.

ПРАВО

3

10:05 – 10:50

ОСН.ЗДОР.

ОБР. МИСТ.

 

МАТЕМ.

 

 

 

УКР. МОВА

ІСТОРІЯ

4

 11:00 – 11:45

ОБР. МИСТ.

ОСН.ЗДОР.

 

АНГЛ.

 УКР. МОВА/9А

 ІСТОРІЯ/А

ІСТОРІЯ/Т

АЛГЕБРА

5

11:55 – 12:40

АНГЛ.

УКР.ЛІТ/А

БІОЛОГІЯ/Ї

УКР. МОВА

АНГЛ /5Б

ІСТОРІЯ /Т

ФІЗКУЛЬТУРА

АЛГЕБРА

УКР. МОВА

6

12:55 – 13:40

УКР.ЛІТ /Т

АНГЛ./А

УКР. МОВА/5А

ФІЗКУЛЬТУРА

ФІЗИКА / 5Б

АНГЛ. /6Б

ТРУД.НАВЧ./9А

ЗАРУБ.ЛІТ/Ї

ФІЗИКА

7

1. 13:50 – 14:35

 

 

АНГЛ.

АЛГЕБРА /5Б

ЗАРУБ.ЛІТ/9А

АНГЛ./9Б

ФІЗИКА/А

 

8

 2. 14:50 – 15:35

 

 

МАТЕМ.

 

УКР. МОВА

ФІЗИКА

ЗАРУБ.ЛІТ

 

9

3. 15:45 – 16:30

 

 

ФІЗКУЛЬТУРА

 

ІНФОРМ.1/2ГР.

ПОЛЬСЬКА

ФІЗИКА

 

 

10

4. 16:40 – 17:25

 

 

ЗАРУБ.ЛІТ

 

ФІЗКУЛЬТУРА

ТРУД.НАВЧ

ПОЛЬСЬКА

 

11

5. 17:35 – 18:20

 

 

ПОЛЬСЬКА 

 

 

вівторок

1

08:15 – 09:00

МАТЕМ.

ІНФОРМ. 1 гр.

 

 

 

 

 УКР. МОВА

БІОЛОГІЯ

2

09:10 – 09:55

УКР. МОВА

МАТЕМ.

 

ЗАРУБ.ЛІТ

 

 

БІОЛОГІЯ

ГЕОМЕТРІЯ

3

10:05 – 10:50

ТРУД.НАВЧ./Т

ЗАРУБ.ЛІТ

 ФІЗКУЛЬТУРА

ГЕОГРАФІЯ

 

 

АНГЛ.

УКР. МОВА

4

 11:00 – 11:45

ТРУД.НАВЧ./Т

ФІЗКУЛЬТУРА

ГЕОГРАФІЯ /5А

УКР. МОВА

АНГЛ./5Б

 АЛГЕБРА/А

ГЕОМЕТРІЯ

ІСТОРІЯ

5

11:55 – 12:40

ЗАРУБ.ЛІТ/Т

УКР. МОВА

МАТЕМ /5А

БІОЛОГІЯ

ГЕОГРАФІЯ/Ї

АЛГЕБРА /9Б

ФІЗКУЛЬТУРА

ІСТОРІЯ

ІНФОРМ./А

6

12:55 – 13:40

ХОРЕОГРАФІЯ/А

ПОЛЬСЬКА

УКР.ЛІТ/5А

ІНФ./1-2ГР.

БІОЛОГІЯ/Ї

ФІЗКУЛЬТУРА

УКР.ЛІТ /9А

ПРАВО/Т

АНГЛ

7

1. 13:50 – 14:35

ПОЛЬСЬКА/9А

 

УКР. МОВА/5А

МАТЕМ.

ГЕОМЕТРІЯ/5Б

АНГЛ. /Ї

УКР. МОВА /9Б

ФІЗИКА/А

ГЕОГРАФІЯ /Т

8

 2. 14:50 – 15:35

 

 

ІСТОРІЯ/5А

ПОЛЬСЬКА

УКР.ЛІТ/5Б

ІНФ./1-2ГР./9А

АНГЛ./9Б

ГЕОГРАФІЯ/Т

ФІЗИКА/А

9

3. 15:45 – 16:30

 

 

ПОЛЬСЬКА

 

 ОБР. МИСТ

УКР.ЛІТ 

ГЕОГРАФІЯ

 

 

10

4. 16:40 – 17:25

 

 

 

 ПОЛЬСЬКА

ГЕОГРАФІЯ

ФІЗИКА

 

 

11

5. 17:35 – 18:20

 

 

 

 

ФІЗИКА 

ПОЛЬСЬКА

 

 

 

середа

1

08:15 – 09:00

 

  ІСТОРІЯ/5Б

 

 АЛГЕБРА/5А

МИСТЕЦ

ХІМІЯ

2

09:10 – 09:55

  

 

  ОСН. ЗДОР./5Б

 

 АНГЛ./5А

ХІМІЯ

 МИСТЕЦ

3

10:05 – 10:50

МАТЕМ./5А

ОСН. ЗДОР./А

АЛГЕБРА /5Б

 

МИСТЕЦ/6Б

ІНФОРМ

ОСН. ЗДОР. 

4

 11:00 – 11:45

АНГЛ./5А

ІСТОРІЯ/А

БІОЛОГІЯ /Т

ХІМІЯ/5Б

ГЕОМЕТРІЯ/6Б

АЛГЕБРА

АНГЛ.

5

11:55 – 12:40

ПРИРОДА /Т

МАТЕМ/5Б

ІНФ./1-2ГР./5А

ХОРЕОГРАФІЯ

ХІМІЯ /6Б

ОСН.ЗДОР

АЛГЕБРА

6

12:55 – 13:40

 ІСТОРІЯ/А

АНГЛ. /5Б

МАТЕМ./5А

ОСН. ЗДОР /6Б

МУЗИКА/Ї

АНГЛ/9А

БІОЛОГІЯ/9Б

ХОРЕОГРАФІЯ

ІНФОРМ./Т

7

1. 13:50 – 14:35

ІНФ./ПСИХ/Ї

ТРУД.НАВЧ./А

АНГЛ./5А

МАТЕМ/6Б

БІОЛОГІЯ /5Б

ХІМІЯ /9А

ІНФОРМ /1-2ГР /9Б

АНГЛ./Т

ХОРЕОГРАФІЯ

8

 2. 14:50 – 15:35

ПОЛЬСЬКА/5Б

ТРУД.НАВЧ./А

МУЗИКА / 5А

ПСИХОЛ/9Б

ГЕОМЕТРІЯ.

 

 

9

3. 15:45 – 16:30

 

 ІНФ/ПСИХ/5Б

ПОЛЬСЬКА /5А

ТРУД.НАВЧ./9Б

АЛГЕБРА

 

 

10

4. 16:40 – 17:25

 

  ПОЛЬСЬКА/5Б

 

ТРУД.НАВЧ./9Б

БІОЛОГІЯ

 

 

11

5. 17:35 – 18:20

 

 

  ПОЛЬСЬКА/9Б

ХОРЕОГРАФІЯ

 

 

12

6. 18:30 - 19:15

ПОЛЬСЬКА

 

четвер

1

08:15 – 09:00

ІНФОРМ./1ГР

УКР.ЛІТ

 

УКР.ЛІТ

ПСИХОЛОГІЯ /9Б

 

 

УКР.ЛІТ

ФІЗКУЛЬТУРА

2

09:10 – 09:55

МАТЕМ.

УКР. МОВА

 

УКР. МОВА

  ГЕОГРАФІЯ/А

ПСИХОЛОГІЯ /9А

 

ІСТОРІЯ /Т

ГЕОМЕТРІЯ

3

10:05 – 10:50

УКР. МОВА

МАТЕМ.

 ПСИХОЛОГІЯ/9Б

АНГЛ.

ЗАРУБ.ЛІТ /А

  ФІЗКУЛЬТУРА

ГЕОМЕТРІЯ

ІСТОРІЯ /Т

4

 11:00 – 11:45

УКР.ЛІТ/А

ХОРЕОГРАФІЯ

ЗАРУБ.ЛІТ/Т

МАТЕМ.

ГЕОМЕТРІЯ /5Б

ОСН.ЗДОР /Ї

 ПСИХОЛОГІЯ /5А

ІНФОРМ.

УКР. МОВА

5

11:55 – 12:40

ФІЗКУЛЬТУРА

ПРИРОДА/А

ХОРЕОГРАФІЯ

ІСТОРІЯ /Т

УКР. МОВА /5Б

ГЕОМЕТРІЯ / 6Б

ГЕОМЕТРІЯ /5А

УКР. МОВА

ЗАРУБ.ЛІТ

6

12:55 – 13:40

УКР. МОВА /5А

ХОРЕОГРАФІЯ

ФІЗИКА/5Б

ЗАРУБ.ЛІТ/Т

ОСН. ЗДОР /А

ФІЗИКА

УКР.ЛІТ

7

1. 13:50 – 14:35

 

 

УКР.ЛІТ

 

ІСТОР/АЛГЕБ. /9А

ХОРЕОГРАФІЯ

 

ФІЗИКА/5Б

8

 2. 14:50 – 15:35

 

 

МАТЕМ.

 

ІНФ./1-2ГР./5Б/9А

ЗАРУБ.ЛІТ

 

 

9

3. 15:45 – 16:30

 

 

 

ІНФОРМ./1-2ГР

 

 

10

4. 16:40 – 17:25

 

 

 

ІСТОРІЯ

 

 

 

п'ятниця

1

08:15 – 09:00

ПРИРОДА

МУЗИКА

 МАТ./ОБР.МИСТ./А

МАТ./ОБР. МИСТ.

 

 

 

ФІЗКУЛЬТУРА

ХІМІЯ

2

09:10 – 09:55

МУЗИКА

ЗАРУБ.ЛІТ

УКР. МОВА/9А

БІОЛОГІЯ

 

 

 

ТРУД.НАВЧ./Т

УКР. МОВА

3

10:05 – 10:50

УКР. МОВА/ФІЗК

УКР. МОВА/ФІЗК

ІСТОРІЯ/А

УКР. МОВА

 

БІОЛОГІЯ/ 5

 ІСТОР/АЛГЕБ/9Б

ХІМІЯ

ТРУД.НАВЧ /Т

4

 11:00 – 11:45

ЗАРУБ.ЛІТ

АНГЛ.

ГЕОГРАФІЯ./Т

МУЗИКА/А

 

ІСТОРІЯ /6Б

ХІМІЯ /9Б

УКР. МОВА/9А

ФІЗКУЛЬТУРА

5

11:55 – 12:40

АНГЛ.

ПРИРОДА

ТРУД.НАВЧ./Т

ФІЗКУЛЬТУРА

ІСТОРІЯ/А

МИСТЕЦ / Ї

УКР.МОВА /9Б

БІОЛОГІЯ/9А

ЗАРУБ.ЛІТ/6Б

6

12:55 – 13:40

ФІЗКУЛЬТУРА/0,5

ФІЗКУЛЬТУРА/0,5

ТРУД.НАВЧ./Т

ГЕОГРАФІЯ.

УКР.М./ХІМІЯ./5Б

УКР.МОВА / 5А

ГЕОГРАФІЯ /9Б

ЗАРУБ.ЛІТ/9А

БІОЛОГІЯ/А

7

1. 13:50 – 14:35

 

 

ОБР. МИСТ./Т/0,5

ЗАРУБ.ЛІТ

УКР.ЛІТ/5Б

ХІМІЯ /5А

БІОЛОГІЯ /А

ІСТ. /ГЕОГР/9А

ІСТОР./ГЕОГР/9Б

8

 2. 14:50 – 15:35

 

 

  ОБР. МИСТ./0,5

ФІЗКУЛЬТУРА

УКР.ЛІТ /9А

УКР.ЛІТ /9Б

 

 

9

3. 15:45 – 16:30

 

 

 

ЗАРУБ.ЛІТ

ГЕОГРАФІЯ

 

 

10

4. 16:40 – 17:25

 

 

 

 

ТРУД.НАВЧ

 

 

 

РОЗКЛАД УРОКІВ

        ЗАТВЕРДЖЕНО                                                                                     ПОГОДЖЕНО

       2021-2022 н.                                                                                             2021-2022 н.р.

        Директор                                                                                                   Голова ПК:

    _______ТКАЧУК Н.В.                                __________ХИЖНЮК В.І.                                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                          

І

І

І

І

І

1 -А

1 - Б

2- А

  2-Б

3-А

3-Б

3-В

4-А

4-Б

4-В

понеділок

ЯДС

МАТЕМАТИКА

НАВЧ. ГРАМ.(ЧИТ)

НАВЧ. ГРАМ.(ПИС)

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

МАТЕМАТИКА

НАВЧ. ГРАМ.(ЧИТ)

НАВЧ. ГРАМ.(ПИС)

АНГЛ. МОВА

ЯДС

УКР. МОВА

ЛІТ.ЧИТ

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

АНГЛ. МОВА

УКР. МОВА

ЛІТ.ЧИТ

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

АНГЛ. МОВА

ЯДС

ЯДС

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

МИСТЕЦТВО

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

МАТЕМАТИКА

АНГЛ. МОВА

УКР. МОВА

ФІЗ.КУЛЬТ

ІНФОРМАТИКА

ФІЗ.КУЛЬТ МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

ІНФОРМАТИКА ЯДС

ЯДС

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

ЯДС

ЯДС

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

АНГЛ. МОВА

ЯДС

ФІЗ.КУЛЬТ

вівторок

МАТЕМАТИКА

НАВЧ. ГРАМ.(ЧИТ)

НАВЧ. ГРАМ.(ПИС)

ДИЗАЙН І ТЕХН.

ФІЗ.КУЛЬТ

НАВЧ. ГРАМ.(ЧИТ)

АНГЛ. МОВА

МАТЕМАТИКА

НАВЧ. ГРАМ.(ПИС) ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

ЛІТ.ЧИТ

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

ЛІТ.ЧИТ

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

АНГЛ. МОВА

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

ФІЗ.КУЛЬТ

ІНФОРМАТИКА

АНГЛ. МОВА

ЯДС

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

МИСТЕЦТВО

АНГЛ. МОВА

АНГЛ. МОВА

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

ЯДС

ЯДС

ЯДС

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

АНГЛ. МОВА

ФІЗ.КУЛЬТ

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

АНГЛ. МОВА

ЯДС

ФІЗ.КУЛЬТ

середа

АНГЛ. МОВА

МАТЕМАТИКА

НАВЧ. ГРАМ.(ЧИТ)

НАВЧ. ГРАМ.(ПИС)

НАВЧ. ГРАМ.(ЧИТ)

АНГЛ. МОВА

МАТЕМАТИКА

НАВЧ. ГРАМ.(ПИС)

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

МИСТЕЦТВО

АНГЛ. МОВА

МИСТЕЦТВО

ЛІТ.ЧИТ

МАТЕМАТИКА

АНГЛ. МОВА

МИСТЕЦТВО

МИСТЕЦТВО

ЯДС

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

АНГЛ. МОВА

ЯДС

ЯДС

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

ЯДС

АНГЛ. МОВА

ІНФОРМАТИКА

ЯДС

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

ЯДС

АНГЛ. МОВА

ІНФОРМАТИКА

ФІЗ.КУЛЬТ МАТЕМАТИКА

АНГЛ. МОВА

УКР. МОВА

ЯДС

ФІЗ.КУЛЬТ МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

ЯДС

АНГЛ. МОВА

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

ЯДС

ЯДС

ФІЗ.КУЛЬТ

четвер

ЯДС

МАТЕМАТИКА

МИСТЕЦТВО

МИСТЕЦТВО

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

ДИЗАЙН І ТЕХН. МИСТЕЦТВО

МИСТЕЦТВО

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

МАТЕМАТИКА

ІНФОРМАТ/гр.

ЛІТ.ЧИТ

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

ІНФОРМАТИКА

ГРУПОВІ

ЯДС

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

МИСТЕЦТВО

ІНФОРМАТИКА

ЯДС

МАТЕМАТИКА

ЯДС

УКР. МОВА

ФІЗ.КУЛЬТ

ФІЗ.КУЛЬТ ЯДС

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

МИСТЕЦТВО

МИСТЕЦТВО

МАТЕМАТИКА

УКР. МОВА

ЯДС

МИСТЕЦТВО

МИСТЕЦТВО

ІНФОРМАТИКА

УКР. МОВА

ЯДС

МИСТЕЦТВО

МИСТЕЦТВО

п’ятниця

НАВЧ. ГРАМ.(ПИС)

МАТЕМАТИКА

АНГЛ. МОВА

ГРУПОВІ

ЯДС

НАВЧ. ГРАМ.(ПИС) ФІЗ.КУЛЬТ

ГРУПОВІ

УКР. М./ЛІТ.ЧИТ

МАТЕМАТИКА

ДИЗАЙН І ТЕХН АНГЛ. МОВА

ФІЗ.КУЛЬТ

АНГЛ. МОВА

МАТЕМАТИКА

УКР. М./ЛІТ.ЧИТ

ДИЗАЙН І ТЕХН.

ФІЗ.КУЛЬТ

ІНФОРМАТИКА

ЯДС

УКР. МОВА

МИСТЕЦТВО

МИСТЕЦТВО

ФІЗ.КУЛЬТ

ІНФОРМАТИКА

АНГЛ. МОВА

ЯДС

УКР. МОВА

ЯДС

ФІЗ.КУЛЬТ

ЯДС

УКР. МОВА

МИСТЕЦТВО

ФІЗ.КУЛЬТ

АНГЛ. МОВА

УКР. МОВА

ЯДС

ЯДС(МАТЕМ)

ФІЗ.КУЛЬТ

УКР. МОВА

ЯДС

ІНФОРМАТИКА

АНГЛ. МОВА

УКР. МОВА

МАТЕМАТИКА

ЯДС

АНГЛ. МОВА

ЯДС

Учні Сарненської гімназії №3 прийняли участь в акції "Скарбничка добрих справ. Мої добрі справи". Таким чином продемонструваши, що у дітей сформовані такі особистісні якості, як милосердя, працелюбність, доброта, співчуття, турботливість, гуманність, благодійність,та доброзичливість.

Сьогодні,в цей не простий для кожного із нас час, хочемо висловити щиру подяку директору Сарненського інклюзивно-ресурсного центру Скуловець Оксані Григорівні, яка була нашою гостею та допомогла нам справитися з нашими емоціями, з нашими переживаннями та страхами. Від розмови кожен із присутніх отримав цінні поради та рекомендації щодо того,як себе поводити в тій чи іншій ситуації.

Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.