Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 306 чоловік

РІЧНИЙ ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ

Дата: 29 травня 2018 о 14:37, Оновлено 5 січня 2022 о 13:38

РІЧНИЙ ЗВІТ 2020-2021 н.р.

_________________________________________________________________________________________________

Річний звіт про діяльність закладу

ЗВІТ

ДИРЕКТОРА ТКАЧУК Н.В.

ПРО ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА РОЗВИТОК

сарненської  ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ

сарненської  РАЙОННОЇ РАДИ рівненської  ОБЛАСТІ

У 2018/2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Шановні батьки, колеги, запрошені !

        Вітаю  усіх і дякую, що знайшли можливість взяти участь у вже традиційному заході.

Щорічний звіт  перед громадськістю  -  завжди відповідальна і хвилююча подія, адже ваша думка, шановні батьки,  про діяльність педагогічного колективу  ,  адміністрації навчального закладу і    директора зокрема для мене  важлива.

         Педагогічний колектив школи   в поточному навчальному році проводив послідовну і цілеспрямовану роботу по виконанню завдань, визначених основними законодавчими та нормативними документами освітньої галузі, зокрема пов’язаними з реформою освіти: Законом України «Про освіту», проектом Закону України «Про повну загальну середню освіту», концептуальними засадами реформування середньої школи «Нова українська школа», новим Державним стандартом початкової освіти,  Програмою розвитку навчального закладу, перспективним та річним планом роботи школи. Забезпечував оновлення змісту, форм і методів навчання, вдосконалення освітнього  процесу та   його результативність. 

У 2018-2019 н.р.   продовжувалась реалізація    комплексно – цільових  програм,   спрямованих на вдосконалення освітнього процесу,      створення сприятливих умов для розкриття здібностей і нахилів учнів, формування їх навчальних та життєвих компетентностей.

читати далі

Звіт директора

        2017-2018 н.р.

Сарненської загальноосвітньої школи I-II ступенів № 3

Ткачук Наталії Василівни

            Роботу Сарненської ЗОШ І-ІІ ст.№3 організовано відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепції загальної середньої освіти Державної національної програми  «Освіта. Україна ХХІ ст.», , Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, Положення « Про загальноосвітній навчальний заклад», нормативних і законодавчих актів центральних і місцевих органів виконавчої влади та Статуту школи.

         У діяльності школи забезпечується прозорість, відкритість, демократичність адміністративного управління. Важливою умовою успішної діяльності школи є  планування навчально-виховної та адміністративно-господарської роботи. Воно забезпечує цілеспрямованість у роботі всіх підрозділів, створює умови для організації ефективної роботи педагогічного та учнівського колективів, раціонального використання навчального та робочого часу. Плануємо проведення реальних і оптимальних заходів, які можна виконати і які забезпечують рівномірний ритм роботи школи протягом навчального та календарного року.

         Маємо  перспективний план розвитку школи, який охоплює: аналіз роботи школи за попередній період; визначення важливих завдань на новий період; зміни контингенту учнів і мережі класів; організаційно-педагогічні проблеми розвитку школи; головні напрямки вдосконалення навчально-виховної роботи; роботу з педагогічними кадрами; зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Персональний внесок  керівника  у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі:

       На посаді директора школи працюю другий рік. Маю честь керувати творчим, працездатним учительським коллективом. Навчають та виховують підростаюче покоління 32 надійних, досвідчених, сумлінних  працівника.

                 Як  директор школи орієнтуюся на головну, кінцеву мету навчання й виховання школярів – школа повинна випускати людину, готову до дорослого життя, яка має всі необхідні компетентності, професійну визначеність та відповідальність за свої дії та вчинки; прагну обирати найоптимальніші шляхи для вирішення проблем навчання й виховання учнів, спираючись на громадську думку, сучасні виклики розвитку суспільства та держави.

        Впроваджую передові форми й методи організації навчально-виховного процесу, орієнтую вчителів на підвищення їх наукового, професійного та методичного рівнів.

Організація різних форм навчальної, науково-дослідницької  роботи

 Педагоги Сарненської ЗОШ І-ІІ ст.№3  продовжують працювати  над проблемною темою : «Формування всебічно розвиненої особистості шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій у нвачально-виховний процес» 

    На реалізацію цієї проблеми була спрямована робота методичних об’єднань школи. Нагадаю, що у навчальному закладі функціонують наступні  методоб’єднання:

  1. Філологічне (суспільних предметів та мовників) – керівник Правник І.Б.;
  2. Природничо- математичне –  керівник  Лобасюк А.С.;
  3. Початкових класів – керівник Павловська А.І.;
  4. Художньо-естетичного спрямування  та фізичного виховання –  керівник Бовкун О.В.;
  5. Класних керівників –  керівник Ковалик Н.Д.;
  6. Школа молодого вчителя –  керівник Цицюра Н.М.

У 2017-2018 навчальному році  курсову перепідготовку пройшли 10 вчителів:

- вчителі початкових класів : Корж Л.В.; Павловська А.І.; Дриганець В.М.; Бовкун О.В.; Линь О.Ф.; Хижнюк В.І.;

- вчителі  історії : Корінь О.В. та Ткачук Н.В.;

 - вчитель іноземної мови : Цицюра Н.М.

-  медична шкільна сестра Кухарець Н.М.

      У школі два педагоги  є педагоги які продовжили навчання  у вищих навчальних закладах Рівненщини. Зокрема вчитель початкових класів Бакунець О.М. здобуває другу  педагогічну освіту, продовжив навчання після педагогічного  коледжу й  вчитель географії  Дяков Р.О.

      У даному начальному році  було про атестовано 7 вчителів. Відтак у Сарненській ЗОШІ-ІІ ст.  №3 працює :  32 педагоги. З них з вищою кваліфікаційною категорією 10; з першою – 13, з другою – 3.  

Звання « Старший вчитель» присвоєно шістьом. Також у колективі є ті педагоги, які за свою сумлінну працю удостоєнні звання «Вчитель методист» та «Відмінник освіти».

      У педагогічному колективі школи вдало поєднуються мудрість і досвід старших з енергією, завзяттям та ініціативою молодих вчителів. Протягом навчального року вчителі приймали участь у різноманітних конкурсах: зокрема

  • Районні: «Вчитель року» - Бовкун О.В. ІІ-місце;
  • Учасниками «Ярмарки  педагогічних ідей» стали Магрело В.В., Лобасюк А.С.;
  • У Всеукраїнському  конкурсі  учнівської творчості , що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж брати мої» - вчитель історії Корінь О.В.  посіла призове ІІ місце;
  • Приємно зазначити що призерами  й у Всеукраїнському конкурсі : «Геліантус -вчитель» диплом І ст.- отримав Іваницький О.М., диплом ІІст. – Карп’юк П.В.

Також вчителі нашого навчального закладу входять до складу творчих груп району:

  1. Павловська А.І.- 4 кл.
  2. Червук Н.І. – 2 кл
  3. Правник І.Б. – укр..мова    

      Наш навчальний заклад цього річ радо зустрічав гостей, колег з інших навчальних закладів при проведені  районного засідання школи молодого вчителя математики, інформатики, фізики (Карп’юк П.В., Магрело В.В., Лобасюк А.С., Бовкун О.В.);  районний семінар по початкових класах  провела вчитель Дриганець В.М..

       Приємно що не забувють стіни рідної школи  й випускники.  Восени   двері рідної школи привітно зустрічали своїх випускників, які закінчили школу ще у 1972 році.  А допомогли випускникам зробити свято незабутнім  учні школи та педагоги заступник директора з навчально-виховної роботи Корж Л.В. та педагог організатор Назарець Т.А.

 Станом на 1 травня 2018 року у школі  навчається  260 учнів у 14 класах.

Також не відстають  і вихованці школи, беручи участь у різноманітних конкурсах: щодо Всеукраїнських , то у конкурсі «Патріот» з 15 учасників Гарбуз М. (5-Бкл.) посів  ІІІ місце на обласному рівні, підготувала Правник І.Б.; двох призерів маємо й у конкурсі «Геліантус» - Шевня Н. та Сергійчук Н. учениці 5-Б класу , організатор Червук Л.І.; ІІІ місце у  Всеукраїнському  конкурсі  «Олімпус»  посів Колядко Д., (6-а кл)., підготувала Лобасюк А.С.

    Популярними нині є електронні конкурси. Так у Всеукраїнському «Грінвіч» ( з англ.. мови)  взяли участь 14 учасників ,  золотих сертифікатів отримало – 8 учнів, 4-срібних та 2 – бронзових , підготувала Цицюра Н.М..Також маємо нагороди й у Всеукраїнських конкурсах : «Патріот»( з українознавства - організатор Корж Л.В.) «Олімпус», «Олімпіс», «На урок» «Айтішка», Кенгуру (організатори Павловська А.І., Червук .І., Бовкун О.В., Лобасюк А.С., Магрело В.В.). Брали участь наші учні й у Міжнародному   мовно-літературному  конкурсі  учнівської та студентської  молоді імені Т.Г.Шевченка , ХVІІІ Міжнародному  конкурсі  з української мови імені Петра Яцика та у Всеукраїнському конкурсі експериментально-дослідницьких робіт «Юний  дослідник»(природознавство) .   Цьогоріч вперше учні нашої школи взяли участь У Всеукраїнській  олімпіаді  «Знавців Біблії» . Приємно зазначити що 18  наших учасників, на районному рівні ми здобули  2 перших місця- Моніч Д. 5 кл., Сергійчук Н. 4 кл., організувала– Магрело В.В.

Організація різних форм виховної, позакласної та позаурочної роботи  

     Для успішного здійснення виховного процесу в школі  ефективно використовуються внутрішні умови навчального закладу, а саме:

  • максимальна реалізація виховного потенціалу кожного навчального предмету;
  • здійснення виховання відповідно до мети та завдань виховної системи школи;
  • раціональне планування виховної діяльності від адміністрації школи до колективів класів;
  • розвиток учнівського самоврядування.

      Педагоги школи добре розуміють, що в самостійне життя має вийти творча особистість, здатна брати відповідальність за прийняття рішення на себе, критично мислити і використовувати набуті знання і вміння для творчого розв’язання проблем, змінювати на краще своє життя і життя своєї країни.

     Добре усвідомлюючи завдання, які стоять перед нами, ми прагнемо, щоб нашим дітям в школі було комфортно і затишно, щоб учні могли вільно висловлювати свою думку в прийнятті рішень на загальношкільному рівні, щоб в нашому навчальному закладі панувала творча атмосфера співпраці і взаємодопомоги.

      І сьогодні можна констатувати, що ми маємо досить вагомі успіхи. Адже всі заходи, які проведені для наших дітей мають виховне спрямування і вплив на формування дитини як особистості, організовані і проводяться завдяки великому ентузіазму і творчому потенціалу учителів школи та батьків.

 Велику увагу педагогічний колектив приділяє вихованню у дітей  турботу про власне здоров’я. Раз в два місяці медсестра школи проводить обстеження фізичного розвитку дітей (про це свідчать записи в щоденнику). На коридорі школи розміщено Куточок здоров»я, де висвітлюються  різні теми щодо збереження життя і здоров’я дітей

Агітації за здоровий спосіб життя та низку тематичних заходів провела з учнями школи практичний психолог  Климець Леся Василівна .

Психолог даного закладу дослідив шкільну зрілість дітей що вступили до першого класу за методиками :  Керна Ірасика – готовність дитини до школи,«Скопіювати фразу», «Намалюй людину», тест « Як дитина ставиться до школи?»та провела корекційно – розвивальні заняття за програмою « Формування мотиваційної готовності дітей до навчання в школі»

Перевірила тривожність та адаптацію учнів 5-х класів за тестом тривожності Філіпса та провела групову корекційну роботу за програмою адаптація п’ятикласників до нових навчальних умов.

Провела години спілкування на такі теми: «Що таку булінг та його наслідки»,

« Доброта – це частина нас»;

 «Вчимося жити в мирі та злагоді»;

«Як навчитись поважати інших»;

«Комп’ютерна залежність»;

«Снід –СТОП»;

«Толерантність врятує світ»;

«Кібербулінг та його залежність»;

«Учитися домовлятися»;

«Насильство та його види»;

«Стоп-насильство»;

«Взаємини з батьками»;

«Як усі» (тиск з боку однолітків);

«Роль батьків і вчителів»;

 «Перше кохання чи дружба»;

«У чому сенс твого життя ?»;

«Шкідливий вплив алкоголю на організм людини»;

«Наркотики – отрута нашого сьогодення»;

«Вивчаємо Конвенцію про права дитини»;

«До чого призводить порушення прав людини»;

«Міфи і факти про куріння»;

«Конфлікти та шляхи їх подолання»;

«Повір у себе»;

«Мій дружній клас»;

«Добро чи жорстокість»;

«Моя самооцінка»;

«Кібербулінг та його наслідки»;

«Хочеш змінити світ –почни з себе»;

«Правда про торгівлю людьми»;

«Агресія та його наслідки»;

«Моя поведінка поза школою»;

Перегляд та обговорення відеофільму на тему «Насильство та його види», «Я проти насильства», «Правда про торгівлю людьми», «Від чого залежить твоє здоров’я», «Правда про торгівлю людьми», «Комп’ютерна залежність та шляхи її подолання», «Як навчитися спілкуватися з батьками т а педагогами»,»Труднощі та шляхи їх подолання». Діагностувала за анкетами «Наркотики – реальність нашого життя»; «Що таке торгівля людьми?»; «Дружити потрібно вміти»; «Про тебе» на визначення типу темпераменту; «Скажи мені, чи є у тебе друзі, і я скажу, хто ти»; «Ставлення до вживань тютюну та алкоголю»; «Моє ставлення до дітей з особливими потребами»; «Опитувальник суїцидальної поведінки»; «Ставлення до проблем самогубства» , «Виявлення вмінь та  творчих вподобань учнів». Провела тренінги «Вибір професії крок у доросле життя» ,                          « Толерантність» , «Навчаємось спілкуванню» , «Повір у себе», «Ми за здоровий спосіб життя» «Цінність життя», «Здоров’ я дітей – багатство нації»,«Міфи і факти про куріння».

Протягом навчального року були проведені традиційні тематичні дні та тижні:

  • Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку та Олімпійського тижня
  • писемності,
  •  українська мови та літератури,
  • Шевченківські тижні
  • історії та правознавства,
  • хімії,
  • трудового навчання та обр. мистецтва,
  • математики та інформатики,
  • англ. мови,
  • основ здоров’я та біології,
  • охорони праці,
  • художньої культури,
  • фізичного виховання,
  • дитячої книги,.
  • бібліотеки
  • місячник  благоустрою школи
  • місячник “Червоного Хреста"

У школі щоквартально виходить газета «Шкільний квартал». Спільно з редакцією ТРК «Полісся», районним відділом освіти, молоді та спорту  щотижня лунає на північні району нашої області передача  для дітей «Апельсинка». Нам приємно що юними дикторами дитячої передачі є учні нашого навчального закладу.  У школі запроваджено шкільне самоврядування .  Діти активно долучаються до вирішення проблем , які виникають у школі та беруть  участь  у організації та проведені різноманітних заходів.

Результати конкурсів за 2017-2018 н.р.

п/п

ПІП учня

Клас

Конкурс

місце

керівник

1

Криницька Софія

5-А

Районний конкурс патріотичної пісні «Поліска січ»

 І місце

Назарець Т.А.

2

Хоманська Софія

6-А

Районний конкурс гумористів  «Поліські пересмішники»

ІІІ місце

Правник І.Б.

3

Криницька Софія

5-А

Районний етнофестиваль «Вифлиємська зірка»

ІІ місце

Корж Л.В.

Назарець Т.А

Криницька Іванна

2-А

Камзьол Софія

5-А

4

Криницький Тимофій

2-Б

ІVРайонний оглядовий конкурс читців – декламаторів, присвяченого пам’яті Леоніда Куліша-Зіньківа

ІІІ місце

Корж Л.В.

Назарець Т.А

Руднік Анастасія

2-А

Дяков Роман Олегович

вчит.

5

Бухало Станіслав

4-Б

Обласний конкурс малюнків «Зоологічна галерея»

переможці, відправлені на Всеукр. конкурс.

Кібиш Т.Г

Гула Антон

7

переможці

Власюк Богдан

7

переможці

Мішкова Оксана

7

переможці

Анікіна Єлизавета

8

учасниця

6

Кібиш Юлія

5-Б

Всеукраїнський конкурс «Дідух»

ІІ місце

Кібиш Т.Г

Пупко Альона

6-А

Колядко Варя

4-А

7

Кібиш Юлія

5-Б

Карпець Давид

5-Б

Колос Вікторія

4-Б

Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай»

чекаємо результат

Кібиш Т.Г

Анікіна Єлизавета

7

8

Команда

Районні змагання з шахів та шашок

ІІ місце

Крат І.В.

Хижнюк Михайло

8

Флорко Андрій

9

Тутука Владислав

6-А

Городнюк Тетяна

8

Жабчик Микола

8

Приймали участь

1

Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» у номінації «Малюнок»

Кібиш Т.Г.

2

Обласний конкурс «Загадкове життя домашніх улюбленців» у номінації «Кадри з  казки»

Кібиш Т.Г.

3

Районний конкурс «Новорічна композиція» і «Український сувенір»

Кібиш Т.Г

4.

Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

Кібиш Т.Г

Основні завдання на  2018-2019 навчальний рік

  1. Забезпечення права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти.
  2. Дотримання Державних стандартів загальної середньої освіти.
  3. Забезпечення державних вимог  рівня навчальних досягнень учнів.
  4. Організація допрофільної  підготовки учнів.
  5. Підготовка умов до впровадження профільного навчання.
  6. Вивчення питання по впровадженню інклюзивного навчання.
  7. Створення комфортних умов для самореалізації та самовдосконалення особистості й забезпечення якості освітньої діяльності кожного учасника навчально-виховного процесу.
  8. Використання інноваційних  та інформаційних педагогічних технологій у навчально-виховному процесі.
  9. Запровадження акмеологічних технологій в професійній діяльності педагогів.
  10.  Посилення роботи психологічної служби в напрямку превентивного виховання.
  11.  Здійснення посиленого контролю за організацією  дозвілля та зайнятості учнів.
  12.  Активізація роботи Малої академії наук.
  13.  Продовження роботи по впровадженню в навчально-виховний процес  оздоровчих технологій та методик в рамках роботи «Школи сприяння здоров’ю».
  14.  Участь в пілотних освітянських проектах.
  15.  Проведення акцій по пропаганді здорового способу життя в навчальних закладах міста.
  16.  Залучення додаткових коштів для покращення матеріального стану школи.

Директор школи                                     Н.В.Ткачук

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.