Публічні закупівлі

Дата: 28 серпня 2023 о 21:41, Оновлено 3 квітня о 12:21

ОБГРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ЗАКУПІВЛІ. НАКАЗ № 23-а/г від 01.04.2024 р.

Існує необхідність у закупівлі робіт «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) на території Сарненської гімназії №3 за адресою: Рівненська область, Сарненський район,  м. Сарни, вул. Шкільна, 27» ДК 021:2015 – 45210000-2 — Будівництво будівель. Очікувана вартість становить 7 093 077 грн. 00 коп., розрахунок очікуваної вартості розрахований відповідно до  проектно-кошторисної документації. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів. Визначені у Додатку №2 до тендерної документації UA-2023-08-09-008986-а.

Дата: 14 серпня о 15:00

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі у відкритих торгах (з особливостями), постанова КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код Замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, його категорія:

Сарненська гімназія №3 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, 34500, Україна Рівненська область, м. Сарни, вул. Шкільна, буд. 27

ЄДРПОУ  22558866

Предмет закупівлі: електрична енергія

Вид процедури: відкриті торги (з особливостями)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-22-004071-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: якісні та технічні характеристики електричної енергії, що постачаються Споживачу мають відповідати вимогам, встановленим чинним законодавством України, національним стандартам України, іншими нормативно-технічними документами та додатку 2 до тендерної документації закупівлі.

Розмір бюджетного призначення: 248000 грн., кошти місцевого бюджету.

Обґрунтування очікуваної вартості:

Вартість закупівлі – 248000 грн. з ПДВ. Для забезпечення безперервного постачання електричної енергії існує потреба в період до 31.12.2023 р., а саме 40000 кВт/год. На сьогодні ціна на електричну енергію є досить нестабільною, динамічно змінною. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом аналізу споживання (річного та місячного) електричної енергії. Замовником здійснено розрахунки очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

Дата: 14 серпня о 14:00