Семінар для вчителів початкових класів району

Date: 10 листопада 2016 о 16:47, Refreshed 14 січня 2017 о 17:44

Семінар для вчителів початкових класів району з теми: «Формування  у  школярів  міжособистісного  спілкування,  досвіду   комунікацій  з  джерелом  інформації»

10 листопада 2016 року в Сарненській  ЗОШ  І-ІІ ст.№3 під керівництвом Третяк Руслани Федорівни, методиста відділу освіти,  молоді та спорту Сарненської РДА відбувся семінар для вчителів початкових класів району з теми: «Формування  у  школярів  міжособистісного  спілкування,  досвіду   комунікацій  з  джерелом  інформації».
        Метою семінару було активізація  та  розширення  теоретичних  знань  педагогів  про  оновлення  навчальних  програм  для  4  класу  у  2016-2017н.р.; практикування  спільних семінарів  вчителів  початкової та  основної  школи  з  метою  адаптації  молодшого  школяра  у  5  класі;  визначення резервів підвищення ефективності навчального процесу на засадах  компетентнісного підходу і розкриття механізмів їх використання у професійній діяльності педагогів.
В ході теоретичної  частини семінару   виступила  Червук Н.І., вчитель початкових класів Сарненської  ЗОШ  І-ІІ  ст.№3  на тему : «Демократичність  вчителя-провідна  стильова характеристика  діяльності   творчого  вчителя  в  освоєнні  оновленої   програми.»,  Добровольська  В.А., вчитель  початкових класів   Немовицької   ЗОШ  І-ІІІ  ст. презентувала  свою  роботу  з  теми:  «Літературні  компетенції - основа  літературного  розвитку  школярів.» Керівник  семінарів-практикумів для  4-х класів Дриганець  В.М. провела  практичне  заняття  з  елементами  тренінгу:  «Навчаємось  демократії»

В ході практичної  частини семінару   учасники семінару мали змогу відвідати урок читання у 4-А класі, який провела вчитель Сарненської  ЗОШ  І-ІІ  ст..№3 Ковалик  Н.Д. на  тему :  «Відданість  побратимові» та відвідати  педагогічний  міст  вчителів початкової  та  основної  школи Сарненської  ЗОШ  І-ІІ  ст..№3  та  Костянтинівської  ЗОШ І-ІІ ст., в  програмі  якого  відбувся інтелектуально-творчий  калейдоскоп : «Ми  хочемо  у  мирі  жити» який провели Крат  А.Т.,  вчитель  Костянтинівської ЗОШ  І-ІІ ст. та  Дриганець В.М., вчитель  Сарненської  ЗОШ  І-ІІ  ст..№3.
В  ході  заключної  частини  вчителі  мали  змогу  поділитися  своїми  враженнями  та  пропозиціями  на  розгортці «Голуби  надії»,  а  також  придбати  солодощі  та  практичні  доробки вчителів  на  благодійній  ярмарці, кошти  від  якої в  сумі  1900.50грн. будуть  перераховані  дітям  Сходу.