ТИЖДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Date: 15 вересня 2018 о 23:52, Refreshed 19 вересня 2018 о 22:01

«Ми дружим зі спортом,не знаєм біди,
Приєднуйтесь, друзі , у наші ряди.
Ми впевненим кроком ідем в майбуття ,
Ми за здоровий спосіб життя.»

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у Сарненськійй загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №3 проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 10 по 14 вересня.

Метою проведеного тижня  було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізації фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей  мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів  на гуманістичних ідеалах олімпізму.

Протягом тижня було проведено наступні заходи:

1. Понеділок –  Тематична лінійка, урочисте відкриття Тижня фізичної культури і спорту( піготувала Линь О.Ф.) на якій повідомили про те як виникли олімпійські ігри та їх символи, учні танцювального гуртка провели спортивний танцювальний флеш-моб. Ознайомилися із планом проведення Тижня  спорту  і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя.  Шкільним бібліотекарем Васильчик М.В. організована виставка «Олімпійська арена».

2. Вівторок – ранкова музична зарядка для  школярів 1-2 класів, яку підготували учениці 9 –го класу.

Також вчителем фізкультури Юрієм Федоровичем проведений шкільний турнір із шашок «Чарівна шашка» серед дівчат та хлопців 5-9 класів. За результатами змагань І місце серед хлопці посів Кірков Назар учень 6-А класу;ІІ місце – Шутько Богдан -9клас; ІІІ місце – Ткач Ігор – 7-Б клас. Серед дівчат І місце – Колоєзд Анастасія – 5-А кл.; ІІ місце – Городнюк Тетяна – 9 клас; ІІ місце Хоманська Софія -7 –Аклас.

3. Середа – велопробіг серед учнів 2-9 класів.  Участь взяли 43 учні–велосипедисти та четверо вчителів. Стартували зі шкільного подвір’я , проїхалися по вулицях мікрорайону та зупинилися біля лісу. Де на свіжому повітрі вчителем фізкультури Омельковець Ю.Ф. була проведена зарядка. Всі учасники велопробігу бадьорі  та  в хорошому настрої повернулися до школи.

4. Четвер – проведення змагання «Спортивна подорож» (1-4 класи). Школярі залюбки   проходили такі станції: «Бігова», «Стрибки», «Попади в ціль», «Забий гол» , «Силова», «Загадкова», «Парашут».

А також проведено «Спортивний квест» для учнів 5 – 9 класів. Учасники проходили зупинки «Метання малого м‘яча», «Естафетний біг»,   «Попади в ціль», « Віджимання», «Парашут», «Стрибки у довжину», «Біг на зо м»

5. П’ятниця – підведення підсумків тижня. На лінійці були нагороджені грамотами  та заохочувальними призами: за І місце у змаганні «Спортивна подорож»  команда учнів 3-А класу,  решта команд отримали номінації «найсильніші», «наспритніші», «найдружніші». Серед учнів 5 – 6 класів  перше місце здобула команда 6-А класу; ІІ місце- 5-Б кл.; ІІІ- місце – 5-А кл. Серед учнів 7-9 класів у змаганні «Спортивний квест» І місце посіли учні 9 класу; ІІ-8 клас; ІІ місце – 7 –Б клас.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.