ДЕНЬ ЗНАНЬ 2018-2019 н.р.

Date: 3 вересня 2018 о 16:45, Refreshed 9 вересня 2018 о 17:45

Увага! Увага!
Всім чути довкола?
Вас вітають учні,
НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ!

День знань - особливе свято!

Перше вересня… Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. На свято знань та мудрості зібралися гості, вчителі, учні та батьки.

Серед особливостей цього року є те, що у початковій школі  стартує НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. Саме тому на святковій  лінійці по-особливому тепло ми вітали найменших учасників освітнього процесу – наших першокласників.

Директор Сарненської школи  І-ІІ ст.  №3 Ткачук Наталія Василівна  привітала присутніх з чудовим святом -Днем  Знань.  Побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. У вільному  слові зазначила, що першокласники 2018 року дають старт “Новій українській школі”. А майбутнім випускникам побажала успішного та гарного навчального року на порозі дорослого та самостійного життя”.

Також директор закладу висловила вдячність батькам, вчителям та керівникам міста за сприяння у підготовці до нового навчального року.Проведено ремонти приміщень, класні кімнати першокласників...

З нагоди свята до всіх присутніх звернувся депутат  Криницький Яків Якович, Він привітав першачків з початком їхнього навчального шляху, вчителів, а також тих, для кого цей рік є останнім шкільним роком.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Малюки декламували вірші, шестикласниці Камзьол С. та Криницька С. подарували пісню,учасники танцювального гуртка - танець «Ми разом». А королева  Країни знань прийняла  першокласників до шкільної родини та вручила медаль «Першокласник , Першокласниця 2018».Також маленькі школярики отримали невеличкі подарунки від підприємця Колодяжного О.М.

Навчальний рік розпочався.  У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!  Бажаємо нових досягнень і перемог!