Свято Останнього дзвоника

Date: 29 травня 2018 о 09:03, Refreshed 30 травня 2018 о 12:30
344 view

Останній дзвоник – це свято, у якому переплітаються радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Вже традиційно, це свято зібрало разом нашу дружну шкільну родину: учнів, учителів, батьків.

26 травня 2018 року в Сарненській ЗОШ №3 пролунав останній дзвоник, який покликав за собою у вир дорослого життя  випускників і сповістив про закінчення занять у школі та початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул.

З самого ранку учні нашої школи з букетами весняних квітів поспішали на свято. Під звуки української  мелодії  та бурхливі оплески учнів, батьків та вчителів 9-класники урочистим кроком з’явилися на лінійці разом з класним керівником Оленою Дмитрівною Усич.

Як і завжди, цього дня на подвір’ї школи панувала особлива атмосфера:  букети квітів, фотозони, сльози радості й хвилювання, щирі привітання, пісні, подарунки, напутні слова 9-класникам, нагородження кращих учнів, останній шкільний вальс – так відзначила свято велика шкільна родина.

Першою привітала присутніх директор школи Наталія Василівна. Усім дітям вона побажала гарного відпочинку, а випускникам – успіхів і здійснення заповітних мрій:

Звичайно, в адресу дев’ятикласників звучали побажання від першокласників, які подарували найстаршим учням на згадку про школу маленькі дзвіночки, класного керівника та батьків. Привітав випускників і місцевий  депутат Криницький Яків Якович – також колишній випускник школи №3.

Потім 9-класники звернулися зі словами подяки до своїх вчителів та подарували їм квіти.

Особливо зворушливо випускники подякували своєму класному керівнику, вручаючи їй кольорові кульки, які після слів: «А зараз ви повинні нас відпустити!» вона випустила в небо, благословляючи своїх учнів на щасливе самостійне життя.

Після усіх привітань та нагороджень настав довгоочікуваний момент. Право дати останній дзвінок надали учням 9-го класу: Котик Анастасії та Дриганцю Ярославу.

Для випускників цей шкільний дзвінок пролунав востаннє, тож побажаємо їм успіхів у самостійному житті!

Що ж, відлітайте ключем журавлиним ,

У вирій життя школа вас проводжа.

Нехай все життя ваше буде щасливим,

Наснаги бажаємо вам і добра!

А усім школярам – добре відпочити й набратись сил для здобуття нових знань!