70-річний ювілей школи №3

Date: 14 травня 2018 о 20:02, Refreshed 30 серпня 2018 о 23:04

У кожного у пам'яті є школа -
Єдина, неповторна, бо своя.
Вона не забувається ніколи,
Куди б життя не бігла течія.

Вона нас гріє на усіх дорогах
І сяє зіркою із наших юних літ.
Вона для нас у щасті чи тривогах
Теплом дитинства зігріває світ.

11 травня 2018 року Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ст. №3 відзначила свій 70-річний ювілей. З цієї нагоди в закладі було проведено ряд заходів: урочисте привітання для гостей на подвір'ї школи, День відкритих дверей "Зустріч поколінь" для випускників минулих років та вчителів-ветеранів, де всі мали нагоду завітати до класів, переглянути фотовиставку в шкільному садку з історії закладу, сфотографуватися біля святкових фотозон, поспілкуватися.

У міському клубі "Колос" відбувся святковий концерт. Відео-фільм, присвячений 70-річчю школи, дозволив глядачам зазирнути в минуле навчального закладу і розповів про його сьогодення. Лунали привітання і слова подяки від поважних гостей. На святі були присутні голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації  Яковчук Ярослав Володимирович, заступник голови Сарненської райдержадміністрації - Параниця Наталія Миколаївнаміський,міський голова Усик Світлана Борисівна, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Лавор Олексій Федорович, начальник відділу освіти , молоді та спорту Коркош Світлана Максимівна, головний спеціаліст відділу освіти Мелещук Оксана Іванівна, директори навчальних закладів міста, депутати районної та міської рад, вчителі-ветерани педагогічної праці, випускники різних років випуску, педагоги школи та учні. Щирі слова вітань лунали цього дня з уст усіх присутніх.  Поетичні рядки, пісенні твори, гумористичний виступ "Фабрики зірок" і танцювальні номери нікого не залишили байдужими. Свої таланти розкривали учні і вчителі навчальногго закладу, до участі у концерті були задіяні хореографічний колектив міста "Журавка" під керівництвом Сергія Галушка,  вокальна група міського клубу "Колос" - "Горошинки" (керівник: Давидович Катерина Петрівна), випускники школи різних років Катерина Цицюра та Василь Орешко.