Жіноче свято в школі

Date: 7 березня 2018 о 15:52, Refreshed 19 березня 2018 о 16:22

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня.

День Восьмого березня - це той особливий день, коли всюди відчувається присутність весняного тепла і щирої радості. В цей день прийнято вітати прекрасну половину нашої шкільної країни: дівчаток і всіх жінок школи.

Щорічно перед учнями та організаторами свят стоїть питання: « Як зробити так, щоб вчителі - жінки цей день запам'ятали надовго?»
   В цьому році ми вирішили, що кожна жінка нашої школи удостоєна квіткового ордена. Два тижні після уроків учні 8-9 класів виготовляли квіти для вчителів.

В день свята з самого ранку джентльмени 9 класу зустрічали вчителів привітаннями та оплесками і дарували їм квіткові ордени, колірна гамма яких була різноманітна і вчитель міг зробити вибір квітки в тон свого одягу.
В цей день вчителів об'єднували весняний настрій, посмішки і квіткові яскраві ордена!

На перервах в головному конкурсі звучала святкова музика.

Заздалегідь діти готували власноруч подарунки для своїх мам та бабусь до свята.. Хлопчики в свою чергу вітали дівчат, дарували подарунки та гарячі обійми. Приємною несподіванкою для всіх дівчаток та жінок була шкільна святкова квіткова дошка оголошень, на якій кожна представниця жіночої статі нашого закладу могла  знайти свою квіточку з фотографією та  привітанням. Кожен класний керівник за допомогою паперових квіток привітали своїх дівчаток з класу, тому всі квіти відрізнялися оригінальністю та креативністю.

Концертно-розважальна програма
Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято для вчителів у нашій школі, яке відбулося 7 березня в актовій залі школи.

Першими порадували вчителів своїми привітаннями найстарші джентльмени нашої школи – учні 9 класу, а учасники вокального гуртка подарували всім жінкам гарну пісню.

Виступ другокласників розвеселив всіх своїм музичним привітанням- репом.

А особливо вразила всіх присутніх гостя, яка завітала на свято - циганочка, вона погадала всім присутнім жінкам і побажала всім щасливої долі.

Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.