"Новорічна казка" для учнів 1-6 класів

Date: 30 грудня 2017 о 19:01, Refreshed 11 січня 2018 о 18:36

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі.

Коли діти дорослішають, дуже важливо зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий Рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка. Чекали і дочекались… Напередодні канікул, 28 грудня у приміщенні міського клубу «Колос» відбулися дитячі новорічні ранки для учнів 1-6 класів.

Чудовий новорічний зал, красуня – ялинка,  запальна музика та гарний передноворічний настрій створюють святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків.

Герої казки Андерсена «Снігова королева» Кай і Герда збиралися святкувати Новий рік з дітьми. Але з’являється Снігова королева, яка заморозила новорічні вогники за те, що її не запросили на свято. І ось тут розпочалися справжні пошуки Снігової королеви, на які вирушили Кай та Герда разом з дітьми. Подорожуючи, вони побували у гостях у Феї квітів, Принцеси та ворона, Розбійників та жителів Підводного царства Морської цариці та Золотої рибки. І ось нарешті попали вони на північ – в Лапландію…. Знайшли Снігову королеву та розтопили її крижане серце. Тоді до дітей завітав Дід Мороз та Снігуронька і почалося справжнє свято. Діти разом з казковими героями водили хороводи, танцювали та грали в ігри.

Під час казкової подорожі діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго.

Висловлюємо щиру подяку вчителям та дітям-артистам: Іваницькому О.М., Магрело В.В., Корж Л.В.,Мартинчук О.В., Дякову Р.О., Климець Л.В., Назарець Т.А., Бовкун О. В., Крат І. В., Котик Анастасії (9 кл.), Горбач Марії (9 кл.), Рудиці Максиму (5-Б кл.), Бовкун Вадиму (9 кл.) Книшик Діані та Ткачук Дарії (6-Б кл.), Криницькому Олександру (6-Б кл.), Кібиш ЮліЇ, Дриганець Ангеліні, Шевні Анастасії, Дриганець Анастасії та Мальцевій Дарії (учням 5- Б кл.). Також дякуємо директору школи Ткачук Наталії Василівні за підтримку та неймовірний падаючий новорічний золотий сніжок, від якого всі діти та присутні були в захваті.

Окрема подяка діджеям свята Бовкуну Вадиму та Потаповичу Ельдару(9 кл.) та батькам учнів за гарні яскраві новорічні костюми..

Дякуємо усім, хто завітав та взяв активну участь у новорічних ранках!

Фотоальбом: https://schooll3sarny.e-schools.info/photoalbum/17027