МІС ШКОЛИ 2017

Date: 4 грудня 2017 о 00:03, Refreshed 24 січня 2018 о 14:42

1 грудня у приміщені клубу «Колос» відбувся конкурс краси та грації, інтелекту та творчості "Міс школи - 2017", в якому за звання найкращої змагались 11 неймовірних красунь - дівчат 5-9 класів Сарненської ЗОШ №3.

Конкурсантки боролися за головний приз - почесне звання "МІС ШКОЛИ - 2017" в шести у  конкурсах.

Конкурс розпочався з «Візитної картки» кожної учасниці, де вони розповідали про себе, своє захоплення, таланти.

Наступний був конкурс «Дизайнерське мистецтво», в якому юні леді продемонстрували свої здібності у галузі дизайну, адже їх завданням було виготовити головні убори – шляпки з використанням природних матеріалів.

На ура пройшов «Конкурс талантів». Тут були представлені  і пісні, і танці, і декламування віршів, а також вражаючими були картини, вишиті бісером, вироби своїми руками та різні смаколики.

Увесь зал був вражений різноманіттям нарядів, красою зачісок в конкурсі «Салон краси», рівнем талановитості та умінням учасниць триматися на сцені. Головною родзинкою заходу став конкурс «Еко-мода», в якому дівчата продемонстрували свої вміння майструвати сукні із підручних матеріалів власними руками.

Своїми костюмами красуні довели, що вони творчі та креативні. В «Інтелектуальному конкурсі» дівчата відповідали на запитання.

І так, результати конкурсу (за підсумками журі) такі:
Почесне звання "МІС ШКОЛИ- 2017" отримала Мішкова Оксана(8 клас).
З невеликим відставанням у балах звання ІЦЕ МІС ШКОЛИ" дісталося Кардаш Наталії (9 кл.).
Перемогу в номінації "МІС Глядацькі симпатії" отримала Мальцева Дарія (5-Б клас). (Голосування проходило в залі за допомогою бюлетнів-смайликів до кінця четвертого «Конкурсу талантів»)

Далі йдуть дівчата, які на жаль не отримали перемогу, але вразили журі своєю індивідуальністю.
Тож, титул "Міс Стильність" отримала Котик Анастасія(9 клас).

"Міс Фантазія" - Мартинюк Марія(7 кл. )

«Міс Креативність» - Пархомчук Анна(7 кл.),

"Міс Елегантність" - Пупко Альона(6-А кл.),

«Міс Загадковість» - Книшик Діана (6-Б кл.),

"Міс Творчість" - Криницька Софія (5-А кл.),

«Міс Інтелект» - Артюшок Вікторія (5-А кл.),

"Міс Чарівність"Шевня Анастасія (5-Б кл.).

Чудову атмосферу заходу створили виступи учнів: стильний та динамічний танець від вихованців хореографічного гуртка "Перлинка"(5-ті кл.), під керівництвом Корж Людмили Володимирівни, пісня у виконанні Гольонко Оксани, поезія від учнів 8 класу, гуморески та сценки зі шкільного життя від учнів 6-их класів.
Висловлюємо щиру подяку усім, хто допомагав у створенні і проведенні конкурсу "МІС ШКОЛИ 2017": класним керівникам та групам підтримки дівчат-конкурсанток.
Особлива подяка висловлюється батькам учасниць, які не покладаючи рук допомагали їм у підготовці до конкурсу і під час нього.

Чекатимемо з нетерпінням на свято краси у нашій школі наступного року.

Хай живе, хай живе це свято
На красу і талант багате,
Хай надію, як казку, дарує,
Хай цей світ нам краса врятує!

Фото заходу можна переглянути тут: https://schooll3sarny.e-schools.info/photoalbum/15025

Педагог-організатор

Назарець Т. А.