Зустріч випускників після 45 років

Date: 24 листопада 2017 о 14:09

21 листопада, саме на день свята Михайла, в школі №3 м. Сарни відбулася зустріч випускників, які в 1972 році закінчили Сарненську восьмирічну школу №3.

Сивочолі та поважні чоловіки, прекрасні та чарівні жінки - всі вони випускники рідної ТРЕТЬОЇ школи. І знову школа наповнилася веселим сміхом, вигуками, обіймами - так зустрілися друзі, які не бачилися 45 років.
Серед двох випускних класів на зустріч прийшло 11 (одинадцять) випускників. В актовій залі їх гостинно зустріли вчителі та  майбутні випускники – учні 9 класу.

Дійство розпочали ведучі, потім пролунав дзвоник – незмінний символ шкільного життя. Його дзвінкий голос нагадав кожному роки навчання, перший дзвінок і перший урок, а в цей день дзвоник скликав серця випускників на зустріч шкільних друзів.

Хвилиною мовчання вшанували всіх вчителів та випускників 1972 року, які відійшли у вічність, але назавжди залишаться в їхній пам’яті. Потім до слова запросили директора школи Ткачук Н. В., яка ознайомила всіх присутніх із життям школи, показавши презентацію успіхів учнів  навчального закладу. Все це перепліталося з піснями та танцями.

Зворушливими були виступи вчителя хімії та біології Никонець Н. Г. та старшої піонервожатої на той час Потапович О. Є.

Учні 9 класу провели екзамен спогадів шкільних років серед випускників 1972 року. Відповіді були цікавими, повчальними для майбутніх випускників.  Потім всі разом полинули у ті далекі 70-ті роки переглядаючи фотографії. Випускники повернулися у ті незабутні роки юності, які залишилися в пам'яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі. Адже саме в школі проводить свої найкращі роки життя людина.

По закінченню всі гуртом заспівали пісню «Вчителько моя, зоре світова…».

Шквал емоцій переповнював випускників 1972 р., своїми враженнями ділилися довго, крокуючи коридором школи та класними кімнатами, де вони навчалися.

Щиро дякуємо всім, хто приймав участь у проведені та підготовці свята-зустрічі, учням 9, 5-Б, 5-А, 4-А, 4-Б класів, учасникам хореографічного гуртка  «Перлинка», вокального гуртка «Домісольки», Руднік Анастасії (2-А кл.) та Криницькому Тимофію (2-Б кл.).

Горять роки, та пам’ять не дрімає,

І щира вдячність у душі росте.

Хто школу свою не пам’ятає,

У того буде і життя пусте.

Т. А. Назарець, педагог-організатор