Загальношкільні батьківські збори

Date: 29 вересня 2017 о 17:43, Refreshed 16 жовтня 2017 о 19:06

27 вересня 2017 року в приміщенні клубу "Колос" відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в школі та роль батьківської громадськості у справі навчання та виховання.

Присутні заслухали виступ директора Ткачук Наталії Василівни про основні форми і методи навчально-виховної роботи у школі та представила найбільш яскраві виховні заходи, які відбулися в школі у 2017 навчальному році.

У наступному виступі заступник директора з навчальної роботи Магрело Віта Володимирівна звернула увагу батьків на роботу шкільного сайту.

На збори була запрошена також соціальний працівник Пастернак Ірина Андріївна , яка розповіла батькам про роботу соціальної служби.

На закінчення директор школи Наталія Василівна звернула увагу на тісну співпрацю адмістрації школи та вчителів з батьками, батьківським комітетом.  Це співпраця за різними напрямками роботи: матеріально-технічне забезпечення школи, виховання та навчання дітей, організація дозвілля. Саме порозуміння та взаємопідтримка між педагогічним та батьківським колективами є запорукою успішної роботи нашої школи.

Адміністрація школи подякували батькам та гостям за допомогу та нагородили їх грамотами та подяками.

«Спасибі Вам, батьки!»

Продовжилися збори концертом учнів та педагогів навчального закладу «Спасибі Вам, батьки!», на якому за допомогою доброго слова,  пісень, танців та гумору школярі та ведучі- вчителі подякували своїм батькам за виховання. Учасники ансамблю «Домісольки» завжди радують нас гарним співо, а хореографічного гуртка - таночками. Особливо вразила всіх пісня «Дякую тобі, мамо!», яку виконав  молодий педагог школи Дяков Роман Олегович. Дуже приємно, що наша школа співпрацює з Недільною школою, в якій учні і нашої школи навчаються слова Божого. Тому вони з радістю погодилися взяти участь на нашому святі і теж заспівали пісні, яких їх навчив музичний керівник  Магрело Микола Володимирович.

Концерт на загальношкільних батьківських зборах завжди викликає особливу цікавість батьків, додає приємних емоцій.

Дякуємо всім  учасникам заходу  за гарний настрій, а батькам, гостям та вчителям за присутність!!!