З турботою про довкілля

Date: 1 квітня 2017 о 23:31, Refreshed 11 травня 2017 о 23:34

Після довгої зими нарешті дочекалися перших сонячних весняних днів, однак яскраві барви міста і його околиць псують гори сміття. На жаль, весна показала “окраси” міста не в найкращій подобі… Саме тому, за ініціативи міського голови  Світлани Усик  було організовано прибирання території міста.

З турботою про чисте навколишнє середовище в боротьбу з багаторічними засміченнями дружною командою стали учнівський та вчительський колективи Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.№3.  Доброю традицією стало для учнів школи напередодні святкування Великодня долучатися  до прибирання прилеглої території біля храму Святих  мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Не залишилися осторонь і  учні 9 класу разом із класним керівником І.Правник.

Також у навчальному закладі  стартував  місячник озеленення, прибирання та благоустрою. В його рамках   упорядкували клумби, посадили нові дерева і кущі  за сприяння Сарненського лісгоспу ,  прибрали територію школи.      Техпрацівниками були  побілені дерева, бордюри, котрі викликають приємне враження у перехожих і відвідувачів школи.

Педагогічним колективом  та депутатами міської ради Я.Криницьким та  О.Криницьким  було частково прибрано прилеглу територію при в’їзді до міста Сарни зі сторони обласного центру. Докладено чимало зусиль по прибиранню, однак територія настільки засмічена людською недбалістю і байдужістю до екологічного стану довкілля, що потрібно працювати й працювати над вирішенням цієї проблеми чистоти й порядку в нашому місті. Дуже прикро, що місцеві жителі не усвідомлюють масштаби  негативних наслідків, які ми залишаємо у спадок наступним  поколінням.

Чисте довкілля – це наше з вами здоров’я, це естетичне задоволення, це якісний рівень життя, ознака того, що ми живемо не в первісну добу історії людства, а в цивілізованому суспільстві. Ми всі, без винятку – від малого до старого, завжди повинні пам’ятати дуже просту і всім відому аксіому – «чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».