Результати конкурсів 2020-2021н.р.
1 |
Учениці 7 Б та 7 А класу Нагородна Анастасія та Колос Вікторія |
Переможці районного конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» І місце |
керівник Киреєва О.А. Ткачук Н.В. |
2 |
Гарбуз Микола (8А) та Магрело Анастасія(7Б) |
Переможці районного етапу конкурсу читців-гумористів «Поліський пересмішник» І місце |
керівник Корж Л.В. Ткачук Н.В. Тимошицька В.А. |
3. |
Гарбуз Микола (8А) та Магрело Анастасія(7Б) |
ІІ місце в обласному конкурсі читців-декламаторів «Поліський пересмішник» |
керівник Корж Л.В. Ткачук Н.В. Тимошицька В.А. |
4. |
Брик Ярослава(2 Б) |
Призер районного етапу Всеукраїнської новорічно – різдвяної виставки «Новорічна композиція» у номінації «Сюжетна композиція» |
Вчитель Линь О.Ф. |
5. |
Жученя Катерина(2 В) |
Призер районного етапу Всеукраїнської новорічно – різдвяної виставки «Новорічна композиція» у номінації «Сюжетна композиція» |
Вчитель Мартинчук О.В. |
6. |
Лімонов Василь( 2 А) |
Призер районного етапу Всеукраїнської новорічно – різдвяної виставки «Новорічна композиція» у номінації «Сюжетна композиція» |
Вчитель Колодяжна О.М. |
7. |
Юрко Максим (3 В) |
Призер районного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» у номінації «Стилізована ялинка» |
Вчитель Бовкун О.В. |
8. |
Кіркова Надія (4А) |
Призер районного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» у номінації «Стилізована ялинка» |
Вчитель Ковалик Н.Д. |
9. |
Микосянчик Вікторія (4 Б) |
Призер районного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» у номінації «Стилізована ялинка» |
Вчитель Дриганець В.М. |
10. |
Ониськевич Вероніка |
Переможець районного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір» |
Керівник Кібиш Т.Г. |
11. |
Люліч Дмитро ( 8 А) |
Переможець районного етапу Всеукраїнської новорічно – різдвяної виставки «Новорічна композиція» |
Керівник Кібиш Т.Г. |
12. |
Колядко Варвара |
Призер районного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір» |
Керівник Кібиш Т.Г. |
13. |
Комар Софія |
ІІ місце у районному етапі конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» |
Керівник Бовкун О.В. |
13. |
Ониськевич Маргарита |
ІІІ місце у районному етапі конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» |
Керівник Бовкун О.В. |
14. |
Учениці 7 Б та 7 А класу Нагородна Анастасія та Колос Вікторія |
І місце у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ багатожанровому конкурсі "Талановитий Я" у номінації «Вокал. Ювенали. Дует. Народна пісня» |
Керівник Киреєва О.А. Ткачук Н.В. |
15. |
Гарбуз Микола (8А) та Магрело Анастасія(7Б) |
ІІ місце у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ багатожанровому конкрсі "Талановитий Я"у номінації«Імпровізація. Юніори.Дует». |
Керівник Ткачук Н.В. Корж Л.В. Тимошицька В.А. |
16. |
Ониськевич Вероніка ( 6 кл) |
Нагороджено дипломом за високий рівень виконання робіт у всеукраїнському конкурсі «Український сувенір» |
Керівник Кібиш Т.Г. |
17. |
Колядко Дмитро (9-А) |
Нагороджено дипломом за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій у всеукраїнському конкурсі «Український сувенір»за роботу «Рукодільний кошик мамі» |
Керівник Кібиш Т.Г. |
18. |
Супрунець Назар(5-Б ) |
Нагороджено дипломом за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій у всеукраїнському конкурсі «Український сувенір»за роботу «Гольниця» |
Керівник Кібиш Т.Г. |
19. |
Колядко Артем(2-А) |
Нагороджено дипломом за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій у всеукраїнському конкурсі «Український сувенір»за роботу «Поличка для олівців» |
Керівник Колодяжна О.М. |
20. |
Люліч Дмитро(8-А) |
І місце у обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» |
Керівник Кібиш Т.Г. |
21. |
Кібиш Юлія (8-А) |
ІІ місце ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення» |
Керівник Корінь О.В. |
22. |
Гула Михайло (8-А) |
І місце ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Образотворче мистецтво» |
Керівник Корінь О.В. |
23. |
Товкач Вікторія (9 ) |
І І місце ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Образотворче мистецтво» |
Керівник Корінь О.В. |
24. |
Книшик Діана (9-Б) |
І І місце ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» |
Керівник Правник І.Б. |
25. |
Бігун Сніжана (9) |
І І місце ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» |
Керівник Правник І.Б |
26. |
Шепель Ангеліна (9) |
І І місце ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» |
Керівник Правник І.Б |
27. |
Колядко Дмитро(9 А) |
Призер районного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір» |
Керівник Кібиш Т.Г. |
28. |
Ткачук Дарія (9Б) |
І І місце ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» |
Керівник Правник І.Б |
29. |
Клевака Марія (3Б) |
Нагороджено дипломом за участь у 16 всеукраїнському онлайн – фестивалі Різдвяних піснеспівів |
Керівник Киреєва О.А. |
30. |
Семенович Анжеліка(5 А) |
Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Подарунок для пухнастого». |
Керівник Кібиш Т.Г. |
31. |
Федоніна Марина (6) |
Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Подарунок для пухнастого». |
Керівник Кібиш Т.Г. |
32. |
Кібиш Юлія (8 А) |
Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Подарунок для пухнастого». |
Керівник Кібиш Т.Г. |
33. |
Моніч Давид (8 А) |
Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Подарунок для пухнастого». |
Керівник Кібиш Т.Г. |
34. |
Мальцева Дарія ( 8 Б) |
Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Подарунок для пухнастого». |
Керівник Кібиш Т.Г. |
35. |
Кібиш Юлія (8А) |
переможець обласного етапу Всеукраїнської акції «Зоологічна галерея»: |
Керівник Кібиш Т.Г. |
36. |
Магрело Анастасія (7 Б) |
переможець обласного етапу Всеукраїнської акції «Зоологічна галерея»: |
Керівник Кібиш Т.Г. |
37. |
Кібиш Юлія (8А) |
Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства і ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» |
Керівник Червук Л.І., Якубович А.В. |
38 |
Ковалик Леся (8А) |
Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства і ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» |
Керівник Червук Л.І., Якубович А.В |
39 |
Товкач Юлія (8А) |
Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства і ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» |
Керівник Червук Л.І., Якубович А.В |
40 |
Артюшок Вікторія (8А) |
Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства і ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» |
Керівник Червук Л.І., Якубович А.В |
41 |
Присяжнюк Крістіна |
Учасник І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Знавці біблії» |
Керівник Киреєва О.А. |
РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСІВ 2019-2020н.р.
1 |
Учень 7-Б класу Карпець Давид |
Переможець обласного конкурсу технічної творчості учнів та студентів «Мирний космос» у секції «Дослідження історії розвитку вітчизняної та закордонної авіації, космонавтики» ІІІ місце |
керівник Шевцов В.Д. |
2 |
Тріо: Криницька Софія, Камзьол Софія учениця 7 -А класу та Наливайко Іван учень 8-А класу |
Призер районного фестивалю – конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ». ІІ місце |
керівник Киреєва О.А. |
3. |
Криницький Тимофій учень 4-Б класу |
Переможець районного огляд-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» І місце |
керівник Корж Л.В. |
4. |
Шевня Анастасія, Конько Діана учениці 7-Бкласу, Ковалик Леся учениця 7-А класу |
Переможці районного етапу конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» ІІІ місце |
керівник Кібиш Т.Г. |
5 |
Шашки: Громницьки Артем ( ), Глечковський Самсон (7-А), Колоєзд Анастасія ( 6-А) Шахи : Карповець Давид (7-Б), Мелещук Дмитро ( 8-Б), Сергійчук Анастасія (7-Б) |
Відбірковий турнір районної спартакіади з шахів та шашок. ІІ місце |
керівник Омельчук Ю.Ф. |
6 |
Клевака Марія (2-Б) |
Переможець районного фестивалю «Вифлеємська зірка» І місце |
керівник Киреєва О.А. |
7 |
Учениця 7-Б класу Кібиш Юлія |
Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» ІІІ місце |
керівник Кібиш Т.Г. |
8 |
Учениця 7-Б класу Мальцева Дарія |
Районний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» у номінації «Новорічний віночок» ІІІ місце |
керівник Кібиш Т.Г. |
9 |
Учениця 8-Б класу Ткачук Дарія |
Районний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» у номінації «Стилізована ялинка» ІІІ місце |
керівник Кібиш Т.Г. |
10 |
« Я людина» інтернет конкурс |
класоводи Ковалик Н., Бовкун О. |
|
11 |
Учениця 8-Б класу Ткачук Дарія |
Всеукраїнськиий та обласний етап XІІІ Міжнародний екологічний конкурс «Метелики німий шедевр природи» І місце |
керівник Корж Л.В. |
12 |
Учениця 8-Б класу Ткачук Дарія |
Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» ІІІ місце |
керівник Кібиш Т.Г. |
Учениця 9 класу Анікіна Єлизавета |
Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» І місце |
керівник Кібиш Т.Г. |
|
Учениця 6-Б класу Кібиш Юлія |
Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» ІІ місце |
керівник Кібиш Т.Г. |